در سوگ حسین سالها می گرییم
در تاسوعا عاشورا می گرییم
او گریه کند به حال ما حق دارد
من در عجبم که ما چرا می گرییم

 

نگاهي به آخرين قيمت دوربين هاي عكاسي پر طرفدار

هر بازديد كننده وبلاگ يك عكس عاشورايي

 

ضمن عرض تسليت و تعزيت ايام سوگواري شهادت ابا عبدالحسين (ع) و ياران صديق و باوفاي آن امام همام و همچنين تقدير و تشكر از همت و اراده همه اهالي ساكن و غير ساكن در برپايي عزاداري سرور و سالار و شهيدان كه همچون سنوات گذشته اين عزاداريها را همگام با سراسر جهان با شور و اشتياق حسيني در روستاي يمن برپا مي نمايند. به اطلاع علاقه مندان وبلاگ روستاي يمن ميرساند اين وبلاگ آمادگي دارد همچون سنوات قبل اخبار و  تصاوير مربوط به عزاداري محرم خصوصا روزهاي پرشور تاسوعا و عاشورا را از دريچه دوربين به نمايش بگذارد.

امسال وبلاگ روستاي يمن در ابتكاري جديد با شعار هر بازديد كننده وبلاگ يك عكس عاشورايي از همه علاقه مندان هنر عكاسي دعوت مي نمايد تصاوير زيبا و عاشورايي خود را جهت نمايش به وبلاگ ارسال نمايند.

از آنجايي كه گوشي تلفن همراه دوربين دار معمولا در دسترس اكثر افراد مي باشد لذا انتظار ميرود در اين زمينه با مشاركت خوب و قابل توجهي روبرو شويم. لذا جهت مشاركت در اين طرح وبلاگ روستاي يمن نياز به دوربين هاي پيشرفته نمي باشد.

لذا از علاقه منداني كه تمايل و قصد شركت در اين طرح را دارند درخواست ميگردد در ارسال تصاوير موارد زير را مد نظر قرار دهند :

۱. حتي الامكان حجم فايلهاي ارسالي كمتر از  200kp  باشد

۲. استفاده از  پسوند jpg   در فايل هاي ارسالي .

۳. نمايش و ثبت تصاوير به نام ارسال كننده انجام خواهد گرديد. (در صورت تمايل فرد و بصورت دلخواه)

4. از ارسال تصاوير غير مرتبط با ايام محرم و مراسمات عزاداري و همچنين حتي الامكان ثبت وقايع متناسب با ايام از نگاه دوربين مد نظر قرار داده و از عكسبرداري صرفا با هدف نمايش بستگان در وبلاگ  بدون داشتن موضوعيت پرهيز گردد.

5. در صورت مشاركت فعال علاقه مندان انشاالله بنا داريم پس از نمايش تصاوير در وبلاگ روستاي يمن بهترين تصاوير را از منظر بازديدكنندگان وبلاگ مورد ارزيابي و نظر سنجي قرار دهيم لذا انتظار ميرود در اين زمينه علاقه مندان نهايت ظرافت و دقت را مبذول فرمايند.

6. ارسال از طريق ايميل وبلاگ روستاي يمن : yamani_v@yahoo.com  امكانپذير ميباشد.

 

 

 

موضوعات مرتبط: اجتماعي ، فرهنگي

سه شنبه ۳۰ آبان۱۳۹۱ | 20:16 | یدالله یمنی زاده |